Καραντινα
Η καθημερινότητα όλων μας πλέον είναι κάπως έτσι: ξυπνάμε, πίνουμε καφέ και μεταφερόμαστε στο γραφείο για δουλειά τις καθημερινές ή στον καναπέ για Netflix το Σαββατοκύριακο.
Οι περισσότερες από εμάς δεν καταβάλουμε ιδιαίτερη προσπάθεια για την εμφάνισή μας, ενώ θεωρούμε επίτευγμα το να βγάλουμε τις πιτζάμες και να φορέσουμε ρούχα.
Είναι λογικό και κατανοητό, αλλά επειδή όπως φαίνεται θα μείνουμε στο σπίτι για αρκετό καιρό ακόμα, είναι σημαντικό να φροντίζουμε την ψυχολογία μας.
![IMG 0284](https://www.timos.com.gr/el/wp-content/uploads/2021/02/IMG_0284-641x800.jpg)
![IMG 0286](https://www.timos.com.gr/el/wp-content/uploads/2021/02/IMG_0286-589x800.jpg)
![IMG 0287](https://www.timos.com.gr/el/wp-content/uploads/2021/02/IMG_0287-570x800.jpg)
![IMG 0288](https://www.timos.com.gr/el/wp-content/uploads/2021/02/IMG_0288-645x800.jpg)
![IMG 0292](https://www.timos.com.gr/el/wp-content/uploads/2021/02/IMG_0292-713x800.jpg)
![IMG 0293](https://www.timos.com.gr/el/wp-content/uploads/2021/02/IMG_0293-608x800.jpg)
![IMG 0291](https://www.timos.com.gr/el/wp-content/uploads/2021/02/IMG_0291-900x800.jpg)
![IMG 0282](https://www.timos.com.gr/el/wp-content/uploads/2021/02/IMG_0282-646x800.jpg)
![IMG 0283](https://www.timos.com.gr/el/wp-content/uploads/2021/02/IMG_0283-624x800.jpg)